16 lipca 2018

Wróć do strony głównej

Leczenie kanałowe wielu pacjentom kojarzy się z bólem i niedogodnościami. Staramy się obalić ten stereotyp. Jeśli to możliwe, leczenie przeprowadzamy na jednej wizycie i proponujemy do niego BEZPŁATNE znieczulenie. Dodatkowo leczenie odbywa się w koferdamie. Jest to izolacja, chroniąca ząb przed dostępem śliny i bakterii w trakcie zabiegu. Pacjent natomiast zyskuje pewność, że do jego jamy ustnej nie dostaną się preparaty  i narzędzia służące do oczyszczania kanałów.
W naszym gabinecie oferujemy leczenie endodontyczne według najwyższych standardów, czyli maszynowe opracowanie, dezynfekcja oraz szczelne, termoplastyczne wypełnienie kanałów. W tym celu używamy wysokiej klasy mikrosilnika endodontycznego VDW Gold Reciproc, a płyny dezynfekujące kanały aktywujemy najnowocześniejszym systemem VDW.Eddy.
Aby zwiększyć skuteczność leczenia posługujemy się mikroskopem stomatologicznym, dzięki któremu możliwe jest kilkukrotne powiększenie leczonego obszaru. Mikroskop jest szczególnie przydatny w trakcie skomplikowanego leczenia, jakim jest ponowne leczenie kanałowe, usuwanie złamanych narzędzi kanałowych czy udrażnianie zobliterowanych kanałów.

 

Leczenie kanałowe
Dentysta Szczecin
Dentysta Szczecin
Dentysta Szczecin

Copyright © Dobrowolska Gabinety Stomatologiczne 2021 | Created by BezPoprawek