Wróć do strony głównej

Powszechny zabieg wybielania zębów można wykonać zarówno w gabinecie, jak i we własnym domu. Wybielanie gabinetowe odbywa się na jednej wizycie, żelem o wyższym stężeniu i szybszym działaniu, natomiast wybielanie domowe jest łagodniejsze i rozłożone w czasie. Odbywa się z użyciem specjalnych nakładek wykonanych indywidualnie dla każdego pacjenta, stosowanych na noc lub w ciągu dnia, przez około dwa tygodnie.

 

W przypadku zębów martwych, przybierających szary odcień, stosujemy wybielanie wewnętrzne, polegające na założeniu wkładki wybielającej do wnętrza zęba i kontrolowaniu zmiany koloru przez okres kilku dni.

Skorzystaj z promocji na nakładkowe wybielanie zębów

 

W porównaniu do wybielania za pomocą lampy, nakładkowe wybielanie daje stabilniejsze, bardziej przewidywalne efekty. Nadwrażliwość zębów po wybielaniu pojawia się rzadziej lub jest mniejsza, a nakładki do wybielania można użyć ponownie. Warunkiem skorzystania z promocji jest wykonanie w naszym gabinecie bezpłatnego przeglądu jamy ustnej, by wykluczyć występowanie ubytków i osadów nazębnych. Cena obejmuje: bezpłatny przegląd, 2 indywidualne nakładki do wybielania i 4 strzykawki żelu wybielającego renomowanej marki Opalescence.

 

Promocja trwa do końca marca 2019 r.

Profesjonalne wybielanie zębów

 

 

 

 

 

 

 PROMOCJA  499 zł 

 

 

Profesjonalne wybielanie

nakładkowe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 PROMOCJA  499 zł 

 

 

Profesjonalne wybielanie

nakładkowe

 

 

 

 

 

 

 PROMOCJA  499 zł 

 

Profesjonalne wybielanie

nakładkowe

 

 

 

 

Copyright © Dobrowolska Gabinety Stomatologiczne 2019 | Created by BezPoprawek